Coaching

Odkryj potencjał swojej osobowości – popołudniowe warsztaty dla wszystkich

„Mój potencjał osobowości – czyli jak żyć w zgodzie ze sobą i cieszyć się z tego Kim jestem” – otwarte popołudniowe warsztaty dla wszystkich

28 -29 czerwca, Warszawa

zajęcia odbywają się  w godz. 18.00 – 21.30

 

Gdy poznasz potencjał swojej osobowości i będziesz potrafił błyskawicznie rozpoznawać go u innych ludzi  – wtedy wejdziesz na wyższy poziom rozwoju i skuteczności osobistej w każdej z ról społecznych, w jakich jesteś.

Przestaniesz wówczas podejmować nieskuteczne działania, skupiać się na mało istotnych sprawach, zapraszać niewłaściwe osoby do swojego życia, popełniać błędy komunikacyjne w kontaktach z innymi, frustrować się brakiem efektów, przeżywać niepowodzenia i rozczarowania, zatrzymywać swój rozwój osobisty i szukać do tego wymówek.

Po warsztatach MBTI zaczniesz z powodzeniem czerpać radość z tego Kim jesteś, lepiej rozumieć siebie, swoje życie i swoje wybory, wykorzystać własne mocne strony i robić to – do czego jesteś stworzony, świadomie dopasowywać swój styl komunikacji do różnych typów osobowości, realizować marzenia, dbać o swoje potrzeby, czerpać z oceanu swoich własnych możliwości. 

Szczegóły dotyczące zapisu na warsztaty znajdziesz tutaj>>>

Pamiętaj, że:

Kluczem do sukcesów i do szczęścia jest wykorzystywanie własnych silnych stron, a nie korygowanie wad

Martin Seligman

Badania w modelu MBTI mówią, że  28 % osób nie rozpoznaje do końca swojego typu osobowości – co może być spowodowane brakiem świadomości, niskim poziomem pracy nad sobą, życiem zgodnie z z czyimś oczekiwaniami, rezygnacją z siebie by dostać  czyjąś akceptację lub miłość, silnym wpływem otoczenia które nagradza tylko niektóre zachowania lub umiejętności. Z naszych doświadczeń w 4 roku prowadzenia analiz typów osobowości wynika, że w Polsce ten brak znajomości siebie sięga ponad 40%.

A Ty znasz siebie?

Jak często korzystasz ze swojego potencjału osobowości?

 

 

 

Please like & share:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>