Idealny partner dla Martyny Wojciechowskiej …

Pani Wojciechowska powiedziała, że poszukuje idealnego partnera: „U mężczyzny najważniejszy jest dystans do siebie i do świata. Strasznie nie lubię drobiazgowych, rozgorączkowanych, emocjonalnie rozchwianych panów, których teraz notorycznie spotykam. Dla mnie ideałem mężczyzny jest facet silny, który wie, czego chce. Może mieć oczywiście gorsze dni, każdemu takie prawo przysługuje. Ale naprawdę powinien mieć dystans do świata. Ja sama nad tym pracowałam”

Martyna WojciecjowskaPani Wojciechowska to typ silnego ENTJ – czyli osoba poszukująca ekscytacji i zaangażowania w wiele projektów w tym samym czasie, dbająca o to  – by dużo wokół Niej się działo, zabiegająca by móc przegadywać  różne tematy w gronie aktywnych i inspirujących osób, by być z ludźmi i w środowisku które pozwala wymyślać nowe wydarzenia i tworzyć nowe rozwiązania. Lubi przy tym być logiczna, systemowo podchodzi do tematów i planuje wszystkie swoje działania. Stawia na dużą skalę, ma wysokie wymagania w stosunku do siebie i otoczenia w którym przebywa, nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych.  W pracy potrafi być niezwykle wymagająca, krytyczna i bezwzględna w ocenie projektów i ludzi, którzy je dostarczają. Może mierzyć ludzi swoją miarą i nie mieć tolerancji na wolniejsze myślenie, wyciąganie wniosków , brak planów czy spowolnione wdrażanie.

Kiedy się czyta więc wypowiedź o potrzebie znalezienia partnera o konkretnym profilu może oznaczać, że przyciąga Ona dziś mężczyzn o przeciwnych preferencjach:

  • S – bo potrafią być drobiazgowi i skoncentrowani na tu i teraz – a Ją ciągnie to co wielkie, spektakularne i co może się zdarzyć w przyszłości
  • F – bo rozgorączkowani i nadmiernie emocjonalni,  a Ona logiczna i analitycznie podchodząca do życia, potrzebuje partnera do rozmowy na bazie faktów i z którym jest w stanie rozważyć za i przeciw najlepszej drogi do celu

Pewnie warto się zastanowić czemu tacy partnerzy stają na drodze Pani Wojciechowskiej, co mają Jej wskazać, czy jaką lekcją mogą dla Niej być.

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają. W tym przypadku chyba ważniejsze jest jednak podobieństwo. Zatem idealne typy osobowości partnera spełniającego te wymagania to: ENTJ,  INTJ, ENTP lub INTP.

Wiedząc o tym – trzeba tylko zrobić  miejsce i takiego partnera zaprosić do swojego życia….

zdjęcie pochodzi ze strony twardziele.pl

 

Jeśli nie znasz jeszcze swojego typu osobowości – wejdź do zakładki MBTI na pasku menu i przeprowadź samodzielną ocenę swoich preferowanych zachowań. Następnie zapoznaj się z opisem jednego z 16 typów w zakładce Typy osobowości. Możesz też poznać pełną diagnozę swojego potencjału – wtedy skontaktuj się ze mną: beata.stefanska@aheadteam.com 

Polecane artykuły

Zostaw komentarz