ISFJ

© Beata Stefanska/ Psycholog Biznesu
Wszystkie materiały umieszczone na moim blogu zgodnie z przepisami prawa są UTWOREM i powielanie ich, kopiowanie i wykorzystywanie ich do jakichkolwiek celów jest zabronione.

 

Typ osobowości ISFJ/ Praktyczny pomocnik

13,8% w populacji. Cichy, przyjazny, odpowiedzialny i sumienny. Oddany i konsekwentny w wypełnianiu zobowiązań. Skrupulatny, dokładny i precyzyjny. Lojalny, taktowny, zauważa i zapamiętuje szczegóły dotyczące osób, które są dla niego ważne, bierze pod uwagę uczucia innych. Stara się stworzyć uporządkowane i harmonijne środowisko w pracy i w domu.

 Źródło: Introduction to Type – podręcznik dla praktyków MBTI, OPP LTD, wydanie 6, 2009

 

Znane osoby o typie ISFJ

Alfred, Lord Tennyson (poeta), Barbara Bush (żona prezydenta USA), Królowa Anglii Maria I, Kristi Yamaguchi (łyżwiarz figurowy), Matka Teresa, Michael Caine (aktor), Julianne Moore (aktorka),  David Copperfield (magik), Marie Osmond (aktorka),  Tori Spelling (aktorka)

W Polsce: Bronisław Komorowski, Jarosław Gowin,  Maciej Orłoś, Magda Mołek, Jan Maria Rokita, Tadeusz Mazowiecki, Aneta Kręglicka, Ewa Kopacz, Cezary Grabarczyk, Marcin Dorociński

 

***

Rozwój indywidualny

Jeśli jesteś Managerem/ Managerką, którego/ którą  interesuje rozwój osobisty i zawodowy, chcesz znać swój potencjał osobowości i umieć z niego korzystać – skorzystaj z badania MBTI. Poznaj swój typ osobowości i rób użytek z tego, do czego się nadajesz najlepiej.

Rozwijaj swój typ osobowości – bo każdy ma swoje mocne strony ale też obszary do rozwoju. 

 

Tak wygląda przykładowy raport po badaniu MBTI

Badanie MBTI i sesja feedbackowa po badaniu odbywają się on line

Rozwój Zespołu

Jeśli zarządzasz Zespołem biznesowym i zależy Ci na efektywności, współpracy, budowaniu partnerstwa i zaufania – MBTI będzie ogromnym wsparciem, by Twoi podwładni rozumieli różnice między sobą, budowali na nich wartość Zespołu, uczyli się od siebie ale też przygotowali swoje plany rozwoju typu osobowości. Ty jako Manger otrzymać praktyczne wskazówki i rekomendacje pracy z Zespołem z wykorzystaniem modelu MBTI 

 

Użyj formularza kontaktu i napisz, by poznać szczegóły współpracy