Maciej Bukowski – Fighter, który kocha życie

Znam Pana Macieja Bukowskiego od 1995 roku kiedy to zaczął odnosić sukcesy w biznesie teleshoppingowym ( Mango Gdynia). Niedługo potem przyszła choroba, która okazała się być jeszcze większym wyzwaniem dla Niego i Jego rodziny, szczególnie że z małymi przerwami trwa to już prawie 14 lat.

Być może wielu z Was miało możliwość oglądania w maju kampanii poszukiwania dawcy dla Pana Maćka i innych osób chorych na białaczkę. Do tej akcji włączyło się wiele osób publicznych, TVN, fundacja i różne osoby prywatne. Było to możliwe między innymi dlatego – że Pan Maciej całe życie zaraża pozytywną energią, jest przykładem silnego fightera – który wydaje się nie zna słowa: niemożliwe, dba o relacje z ludźmi, dzieli się swoim doświadczeniem, wspiera różne inicjatywy i potrzebujących.  Typ osobowości: ENTJ

Dlaczego piszę o tej historii? Otóż dostałam ostatnio wiadomość od Pana Maćka na FB. I czytam, że Pan Maciek wymyślił kolejną inicjatywę, by przyszłość, nowa perspektywa i robienie czegoś z myślą o innych, było dla Niego źródłem siły i energii w powracaniu do zdrowia:

Mam do Was prośbę o małą poradę jako potencjalnych użytkowników mojego „małego dzieła” ponieważ od 5 miesięcy z małymi przerwami tułam się po szpitalu lekarze namawiali mnie abym znalazł dla siebie jakieś długoterminowe zajęcie które odciągnie mnie od myślenia problemach zdrowotnych ,coś w stylu sklejanie modeli lub pisanie książki ,książkę napiszę ale jak mnie zamkną w sali przeszczepowej na kilka miesięcy, teraz wpadłem na pomysł ,który właściwie jest już na ukończeniu. Jako były profesjonalny prezenter muzyczny z „papierami” stworzyłem w mp.3 kolekcję 2.000 ! tak tak 2.000 największych przebojów lat 1970-1990.Kolekcję będzie można odtwarzać z komputera lub w odtwarzaczach samochodowych przystosowanych do grania z kości lub dodatkowych twardzieli Każdy z Was po przysłaniu do mnie takiej kostki lub dysku dostanie na pamiątkę tę kolekcję w następnej kolejności zabiorę się za lata 1990-2010 a potem za polską muzykę ,która w obecnej kolekcji jest nieobecna. Pojawił się jednak mały problem i pytam Was jako potencjalnych słuchaczy jak go rozwiązać.

Może pytanie jest następujące, jak uważacie – w jaki sposób podzielić tę kolekcję:

A. w jednym folderze pełen misz -masz całości 2.000 nagrań ale tu pojawia się niebezpieczeństwo ,nie wiem czy do strawienia dla wszystkich gdzie obok np. Boney M pojawia się AC/DC HiGHWAY TO HELL a zaraz UNA PALOMA BLANCA a potem np.DIRE STRAITS

B. podzielić na kategorie pod foldery – POP/SOUL/DISCO do jednego worka a do drugiego ROCK.

Poradźcie mi proszę jak to rozwiązać. Starokolekcja jest tak zbudowana, że nagrania które będą Wam się nie podobać możecie zwyczajnie kasować ,możecie także dodawać swoje mp.3.

Pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze. Maciej Bukowski

Tu możesz dowiedzieć się – jak  ofiarować szpik dla Pana Maćka Bukowskiego i innych potrzebujących: Fundacja DKMS

 

Polecane artykuły

Zostaw komentarz