Konsultacje

Konsultacje dla osób z biznesu

Jeśli chcesz lepiej poznać siebie, swój potencjał i mocne strony, jesteś na rozstaju dróg i nie wiesz w którą stronę podążyć zawodowo, nękają Cię powtarzające się trudności i wyzwania – to jest dobry powód, by skorzystać z konsultacji.

Przed spotkaniem osobistym lub przez skypa – zostaniesz poproszony o zrobienie kilku testów, aby ich wyniki mogły być tematem naszej rozmowy (samodzielnie możesz dodatkowo zrobić test Gallupa logując się na stronę Instytutu Gallupa lub kupując książkę z kodem dostępu do badania).

Jeśli poważnie podchodzisz do tematu swojego rozwoju/ kariery i masz środki finansowe – warto byś przystąpił do płatnego badania: 15FQ lub MBTI. Jeśli budget Ci na to nie pozwala – skorzystamy z podstawowych i darmowych testów psychologicznych.

Konsultacja osobista trwa 2-3h i odbywa się w wybranym przez Ciebie miejscu w Warszawie (konsultacje przez skypa: 2-2,5h). Podczas spotkania otrzymujesz materiały służące Twojemu rozwojowi. Możesz też otrzymać zadanie rozwojowe, które wyślesz mi mailem lub omówimy je telefoniczne w ustalonym wspólnie terminie.

 

Interwencja psychologiczna

Jeśli dotknęła Cię jakaś sytuacja, z którą trudno Ci jest sobie poradzić – możesz skorzystać z jednorazowej konsultacji. W trakcie rozmowy otrzymasz wsparcie przy zrozumieniu sytuacji, nazwaniu swoich potrzeb/ priorytetów i wypracowaniu rozwiązania na przyszłość.

 

Program rozwoju indywidualnego

Ponieważ podczas konsultacji rozpoznajemy Twój potencjał i ograniczenia – możesz chcieć zadbać o siebie i przystąpić do programu rozwojowego.

Może on dotyczyć:

 • Rozwoju osobistego
 • Inteligencji emocjonalnej
 • Kariery w biznesie
 • Umiejętności managerskich/ przywódczych
 • Poszukiwania pracy
 • Kreowania marki osobistej
 • Wystąpień publicznych

Program ma formułę spotkań indywidualnych (lub przez skypa), konsultacji telefonicznych oraz wsparcia mailowego. W trakcie programu otrzymujesz wsparcie w postaci materiałów rozwojowych.

Ilość spotkań rozwojowych zależy od wyników diagnozy, obszarów do rozwoju, Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do mnie – korzystając z formularza kontaktu na dole strony

 

 

Jeśli jesteś gotowy skorzystać z konsultacji/ diagnozy lub programu rozwoju:

W swojej korespondencji pamiętaj o zawarciu następujących informacji

 1. Twój cel na konsultacje – czyli co jest dla Ciebie wyzwaniem i w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia
 2. Jak długo jesteś managerem
 3. Czego oczekujesz po konsultacji – czyli do czego dążysz

 

 

  Twoje imie (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Twoje pytanie do Beaty

  Wysyłając to pytanie zgadzasz się z polityką prywatności