Gdy chorujesz lub jesteś w stresie

Wiele osób właśnie zaliczyło przeziębienie, infekcję czy nawet grypę czy zapalenie oskrzeli. Wirus krążył i niektórzy nie byli tak silni, by oprzeć się jego działaniu. Może nawet przyszło Ci w tym czasie brać antybiotyk. Kuracja się zakończyła, a Ty wciąż bez sił? Czas na regenerację!

Jeśli masz możliwość w sklepie sieciowym lub na bazarze nabyć owoc Papai – zrób to czem prędzej i zadbaj o swoje zdrowie.

Znalezione obrazy dla zapytania papajaPapaja chroni przed chorobami serca, utlenianiem się i odkładaniem w żyłach tłuszczy, może zapobiegać zawałom, wylewom, pomaga w utrzymaniu dobrego wzroku. Jest nieocenionym wsparciem w sytuacji wyczerpania po kuracjach antybiotykowych lub chemioterapii, po długotrwałym stresie. Dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i antywirusowym pomaga w zapobieganiu przeziębieniom i infekcjom.

Ma wspaniały wpływ na układ trawienny, zapobiega nowotworom jelita, wrzodom żołądka, pomaga w odbudowaniu ścianek uszkodzonego jelita, wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu.

Sięgaj po naturalne produkty, zanim zaczniesz zażywać ciężkiego kalibru leki.

Jak konsumować papaję

Możesz owoc papai wykorzystać np. do:

  • sałatki owocowej (lub konsumować samodzielnie)
  • jako dodatek do sałatki na bazie sałaty, szynki włoskiej, orzechów, sera pleśniowego, oliwy z oliwek
  • przygotowania koktajlu (1 duży dojrzały banan, 1/4 papai, 2 garście szpinaku, 2 łyżeczki nasion chia, sok z 1/2 cytryny,  1 szkl mleka roślinneg)

 

Dużo zdrowia!

 

Polecane artykuły

Zostaw komentarz